Shpërndarësi I Lojtarëve Të Rritur

Bashkohu me komunitetin e entuziastëve të lojrave të rritur


Të Gjitha Platformat Të Bashkuara

Shijo një përvojë loje me platforma


Lojë E Lirë.

Pa klikbait, vetëm lojë porno falas.

Luaj Një Lojë Porno Falas Shfletuesi Tani

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Pjesë E Sipërmarrjes: Boogaloo Elektrike

Jam Xhoni Nga Prodhimet E Bishtit Të Maceve dhe sot, jam i lumtur ta ndaj me ju pse studioja ime ka punuar 3 vitet e fundit: Pjesë E Sipërmarrjes! Fillimisht e nisëm SoV në gusht të 2015 dhe pas dy vjet prodhimi, kuptuam se ishte koha të punonim për vazhdimin. Ishte shumë rast se SoV-i origjinal kishte shumë tifozë me vdekje, por problemi ishte se nuk ishte dhe aq i mirë në një lojë. Ndërkohë që provuam, pornoja e lojrave arena ishte akoma me nascent dhe nuk kishim parë ndonjë prodhim që ishte me të vërtetë vrasës., Kjo është kur Produksionet E Maces Bisht vendosën të marrin çështjet në duart e tyre dhe mirë, ja ku i keni – frytet e punës sonë! Ka kaluar një kohë e gjatë, por ne me të vërtetë besojmë se tani kemi një nga lojrat më të frymëzuara NGA kafshët që ti do të luash. Ejani në ferr ose në ujë të lartë, do të sigurojmë që ju jepet sesioni më i nxehtë i lojërave pornografike që njihet për njeriun,ose për paratë tuaja! Oh, dhe duke folur për para, është e rëndësishme të përmendësh këtu para se të shkosh më thellë ajo Pjesë E Sipërmarrjes është krejtësisht e lirë për ty që të luash., Kjo është e drejtë të regjistroheni dhe të luani pa dorëzuar asnjë qindarkë! Shumë e ëmbël, ë?

Punë arti e klasit botëror në SoV

Ne e dinim kur filluam këtë lojë se vepra e artit duhej të ishte yll, kështu që ne jemi të kënaqur që ne goditëm objektivin tonë për të krijuar një lojë kaq të mahnitshme me vepra të mëdha arti nga një ekip artistësh të cilët e dinë estetikën anime më të mirë se shumica. Ne do të deklarojmë për rekord se hentai ynë është pak më 'njeri' dhe realist, por ne ende besojmë se jambët atje do të duan që lëngjet e tyre të rrjedhin mbi sprites dhe Npc-të që do të kalojnë. Rreth 50% e buxhetit tonë u fut në punë vetëm për Një Copë Sipërmarrjeje, kështu që bën mirë ta shijosh!, Kemi parë orë të panumërta të hentait për të gozhduar atë që duam dhe nuk na pëlqen për zhanrin. Më beso, këto gjëra ishin vetëm për qëllime kërkimi dhe asgjë tjetër! Përveç punës sonë të madhe të artit do ta gjesh të dhënë nga motori i lojës, kemi gjithashtu një numër letrash dhe skenash për të hapur me një fishekzjarr dhe dizajn pak të ndryshëm. Mjafton të them se ne mendojmë se kjo është shumë mënyra e lojës moderne pornografike aventurash. Je gati të luash? Shpresojmë që po!

Zgjedhje në Pjesë Të Sipërmarrjes

Një tjetër faktor i madh që hyri në metodën tonë të projektimit dhe planimetrimit ishte të sigurohej që SoV kishte një ndjenjë të madhe përshtatjeje dhe zgjedhjeje. Meqë presim dhe duam që njerëzit të luajnë lojën shumë herë, është e rëndësishme që ti të kesh aftësinë të marrësh një kontroll të fortë mbi atë që po ndodh të jesh në gjendje të bësh zgjedhje të informuara. Ka katër fusha kryesore të personalitetit në pemë që karakteri juaj do të tërhiqet ndërsa ju merrni vendime në të gjithë lojën, me secilin që ndikon më tej në zgjedhjet tuaja poshtë rrugës., Për shembull, nëse do të jesh një pallë e madhe për të gjithë, mos prit të të thërrasë një nder ose dy rrugë përmes lojës. Në anën tjetër, nëse kërkon t'u shërbesh të gjithëve, ka shumë mundësi që Disa Npc - të të ecin drejt e tek ti dhe nuk do të kesh mundësi t'i ndalosh. Ndërsa përparon nëpërmjet Pjesës Së Sipërmarrjes, gjithashtu do të kesh një numër tiparesh personaliteti që mund të marrësh për të ndikuar se çfarë bën karakteri yt dhe si e bën atë., Ky është ndoshta sistemi ynë i preferuar i progresit dhe me dhjetra zgjedhje, ju do të doni të zgjedhni dhe të zgjidhni se si ti birësoni ata në shfaqjen tuaj specifike përmes qasjes. Zgjedhjet e tua kanë rëndësi këtu, kështu që sigurohu që po i kushton vëmendje!

Açesibiliteti në të gjitha pajisjet

Një nga gjërat më të rëndësishme për ne ishte të siguroheshim që Pjesa E Sipërmarrjes mund të luhet duke përdorur vetëm një dorë (kjo është për arsye të dukshme, apo jo?). Si rezultat, kjo do të thotë se portimi në pajisjet celulare në fakt ishte relativisht i thjeshtë, veçanërisht që kur ju e luani lojën drejtë nëpërmjet shfletuesit tuaj. Pjesa E Sipërmarrjes do t'ju sigurojë açesibilitetin yllor dhe çfarë është më shumë, sepse e gjithë sinkronizimi juaj i ruajtur në server, loja juaj në telefon do të ndryshojë edhe edicionin TUAJ TË PC! Vini re se aktualisht mbështesim Kromin, Firefox, Safari, Operën dhe Skajin., Ndërsa shfletuesit e tjerë mund të punojnë shumë mirë, këto janë ato që do të garantojmë kompatibilitet. Ne gjithashtu jemi duke planifikuar për të lëshuar një version shkarkues të lojës sonë në të ardhmen jo shumë të largët – ruaj këtë hapësirë!

Arritjet në Një Pjesë Të Sipërmarrjes

Do të ndjesh një ndjenjë suksesi? Të dëgjojmë. Në pikën 1.2, ne shtuam 338 arritje unike, të gjitha të cilat kanë vepra doganore me të cilat do të jeni në gjendje të zhbllokoni, si dhe shumë shpërblime shtesë, të tilla si kërkesa unike, vende dhe Npc për t'u përfshirë. Kur të përparosh Përmes Kësaj Aventure, duhet të kontrollosh rregullisht zonën e arritjeve për të parë se sa mirë po ia del. Ne planifikojmë të shtojmë më shumë funksionalitete dhe të shfaqim arritjet më vonë gjatë rrugës, por ne jemi mjaft të kënaqur me mënyrën se si janë gjërat për tani., Reagimi fillestar nga tifozët në forumet tona zyrtare dhe serveri I Përçarjes ka qenë jashtëzakonisht pozitiv: një shenjë se njerëzit gëzojnë Me të vërtetë Pjesë Të Sipërmarrjes dhe çfarë po bën ekipi i zhvillimit për ta bërë lojën më të mirë. Ashtu si origjinali, duam komente nga lojtarët që t'u japim përvojën që duan: pa pyetje. Vini re se si progresi juaj i ruajtjes, arritjet janë të sinkronizuara në të gjitha pajisjet dhe kursejnë: vetëm sigurohuni që ju jeni futur në të njëjtën llogari dhe jeni gati për të shkuar!

Faleminderit që gjetët kohë për Të luajtur Pjesën E Sipërmarrjes ... shpresojmë që ju ta shijoni këtë titull, po aq sa mendojmë se do ta bëni. Kujdesu për lojërat e lumtura ... .. aventura juaj këtu do jetë më e mira që keni për të hipur.

Luaj Falas Tani